Станіслав Тельнюк - Балада про Гонту

Ви можете слухати безкоштовно Балада про Гонту. Виконавець: Галина Тельнюк, Жанр: Українська література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Балада про Гонту
Виконавець: Галина Тельнюк
12.05.2023
00:05:36
145
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Станіслав Тельнюк - Балада про Гонту резюме книги

Балада про Гонту - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Тельнюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Балада про Гонту" розповідає про ув’язнення в темниці ватажка Коліївщини - національно-визвольного повстання 1768-1769 років. Гонта, якого лякалося все панство, гордо й мужньо чекав на свою кару у темниці. Він згадував гайдамаків та жахливі реалії того періоду. А наступного дня, коли катували славетного ватажка, він "реготав всім панам у вічі".

Балада про Гонту слухати онлайн безкоштовно

Балада про Гонту - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Станіслав Тельнюк, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Балада про Гонту", Станіслав Тельнюк

Подібні аудіокниги до "Балада про Гонту" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Станіслав Тельнюк прослухати всі книги автора по черзі

Станіслав Тельнюк - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Станіслав Тельнюк - Балада про Гонту відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Балада про Гонту, Виконавець: Галина Тельнюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.