Марко Вовчок - Данило Гурч

Ви можете слухати безкоштовно Данило Гурч. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Данило Гурч
Виконавець: Лілія Мироненко
29.04.2023
00:19:27
426
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Марко Вовчок - Данило Гурч резюме книги

Данило Гурч - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
В окремих оповіданнях, зокрема оповідання "Данило Гурч"(пізніша назва "Козацька кров"), Марко Вовчок розробляла родинно-побутову тему вільних від кріпацтва козацьких сімей. В цих творах М.Вовчок підкреслює, що часто причиною трагедій в селянських сім'ях було насилля у різних його формах, не раз викликане "добрими намірами" з боку батьків. Виною всьому безправ'я селянина-невільника, страх залишитися без засобів до існування, а звідси пристрасне прагнення до збагачення, надмірна скнарість. В основу оповідань покладені реальні життєві факти.

Ютуб канал диктора

Данило Гурч слухати онлайн безкоштовно

Данило Гурч - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Марко Вовчок, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Данило Гурч", Марко Вовчок

Подібні аудіокниги до "Данило Гурч" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Марко Вовчок прослухати всі книги автора по черзі

Марко Вовчок - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Марко Вовчок - Данило Гурч відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Данило Гурч, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.