Віталій Хало - Полуденна Ніч

Ви можете слухати безкоштовно Полуденна Ніч. Виконавець: Гравлики Supersonics, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Полуденна Ніч
Виконавець: Гравлики Supersonics
13.04.2023
01:59:02
288
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Віталій Хало - Полуденна Ніч резюме книги

Полуденна Ніч - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Гравлики Supersonics,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
До вашої уваги реконструкція «Слова о полку Ігоревім» — пам’ятки давньоруської літератури XII століття у дещо нестандартному форматі аудіокниги, створена колективом акторів і музикантів у Києві. Спосіб перекладу оповідань мовою сучасного мистецтва у формі літературних і музичних творів.
Від давнього «опівночі» збереглося лише слово «від автора», прочитане оригінальною «буквальною» мовою. Усе інше – це думка позаштатного автора про давні події, мотиви та почуття героїв. Драматичний сучасний український діалог акторів тісно переплітається з музикою та звуковим ландшафтом, створюючи справжню пригодницьку історію, герой якої такий же сучасний українець, як і політичні інтриги, кохання-ненависть, захоплення, страждання, іноді трагічні, іноді смішні.

«Опівдні» розповідає про те, що відчувають звичайні люди: хитрість, зраду та дурість, мужність і страх, любов, надію, страждання та бажання, коли людина росте та стає сильнішою через випробування та невдачі. Це розповідь про почуття живих, про те, чого, власне, немає в оригінальних словах Ігоря. Про те, що зв’язує, формує, надихає в нас так дивно, що в свій час стане великим подвигом, зловісною зрадою, мудрістю, розрадою, поцілунком, добрим словом або ніколи не зупиниться вічного кохання. Поки існує цей світ.
Події тих часів сприймалися як стрічки сучасної журналістики, і іноді здається, що ти вже не слухаєш їх осторонь. Ти сміливо дивишся в очі долі з надією, або бачиш дивний сон про переможеного брата, ти плачеш про кохання, яке не має надії повернутися, ти збираєш останні сили, щоб протистояти нещастю знищення, невдачі, болю, приниження неволі, і нарешті ти прийшов додому.

Полуденна Ніч слухати онлайн безкоштовно

Полуденна Ніч - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Віталій Хало, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Полуденна Ніч", Віталій Хало

Подібні аудіокниги до "Полуденна Ніч" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Віталій Хало прослухати всі книги автора по черзі

Віталій Хало - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Віталій Хало - Полуденна Ніч відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Полуденна Ніч, Виконавець: Гравлики Supersonics, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.