Черняхівська Людмила - Жива могила

Ви можете слухати безкоштовно Жива могила. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Драмa, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Жива могила
Виконавець: Лілія Мироненко
13.04.2023
01:38:26
312
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Черняхівська Людмила - Жива могила резюме книги

Жива могила - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Недалеко від Подністров’я, біля Радового, з крутими горами; на пагорбі стародавня могила; на могилі дві калини і залишки старої церкви; на могилі — Глибокі кручі; кучеряві листяні ліси спускаються по схилах. М'яко і таємниче в глибокій долині.

Два потоки вкрили могили срібними перстнями, потекли круті, бурхливі потоки, раптом, через три кроки, піднявся з-під землі чорний гротеск, ніби похмурий козак розкрив обійми і мимоволі знову розділив потік надвоє, тихо шепочучи: струмки впали на дно річки відповідно. Глибокий яр, де раділи звільненню від страшного тягаря, знову єдналися, міцно обіймалися, весело балакали і рушили далі. Тиша... Навкруги тиша. Лише чувся несміливий шепіт, наче два голоси перемовлялися між собою давніми спогадами, подекуди шуміли, хитаючи огненними головами з високої могили калини.

Ютуб канал диктора

Жива могила слухати онлайн безкоштовно

Жива могила - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Черняхівська Людмила, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Жива могила", Черняхівська Людмила

Подібні аудіокниги до "Жива могила" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Черняхівська Людмила прослухати всі книги автора по черзі

Черняхівська Людмила - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Черняхівська Людмила - Жива могила відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Жива могила, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.