Микола Горбань - Слово й діло государеве

Ви можете слухати безкоштовно Слово й діло государеве. Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Українська література, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Слово й діло государеве
Виконавець: Галина Шумська
08.04.2023
09:34:03
238
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Микола Горбань - Слово й діло государеве резюме книги

Слово й діло государеве - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Микола Васильович Горбань - український історик доби Розстріляного відродження. Також архівіст, письменник. Жертва сталінського терору.
"Слово й діло государеве" - одні з найжахливіших сторінок давнього минулого, що малюють справи страшної на всю Росію XVIII віку Таємної Канцелярії. Що ж таке була Таємна Канцелярія, що вона робила, чому її так боялись, які стосунки мала до України - на ці та інші питання дає відповідь книга, видана 1930 року, а потім надовго заборонена і забута з бажання стерти з людської пам’яті знання - своєрідний оберіг проти підступу, зради, смертельної небезпеки.

Слово й діло государеве слухати онлайн безкоштовно

Слово й діло государеве - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Микола Горбань, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Слово й діло государеве", Микола Горбань

Подібні аудіокниги до "Слово й діло государеве" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Микола Горбань прослухати всі книги автора по черзі

Микола Горбань - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Микола Горбань - Слово й діло государеве відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Слово й діло государеве, Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.