Андрій Кокотюха - Зоопарк, або Діти до Шіснадцяти

Ви можете слухати безкоштовно Зоопарк, або Діти до Шіснадцяти. Виконавець: Олександр Шепель, Жанр: Українська література, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Зоопарк, або Діти до Шіснадцяти
Виконавець: Олександр Шепель
28.03.2023
08:48:52
399
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Андрій Кокотюха - Зоопарк, або Діти до Шіснадцяти резюме книги

Зоопарк, або Діти до Шіснадцяти - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олександр Шепель,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Їх троє. Шкільні прізвища - Мавпа, Заєць і Свиня. Їм по 14 років, вони - друзі мимоволі. Спільного в них лише те, що всі троє - не лідери, а лузери, невдахи. Та раптом усім трьом треба приймати рішення, аби врятувати свої життя. І троє, котрих дражнять Зоопарком, тікають з провінційного Ніжина туди, де можна заховатися - до багатолюдного Києва, столиці Української РСР. Довкола - 1985 рік, "перебудова", "сухий закон", вуличні гопники, добрі проститутки, жорстокі менти, перші радянські бутлегери, і початок кінця великої та жахливої країни. Чого більше в цій простій історії - веселого чи сумного? І чи така вона вже проста - історія трьох днів із життя людського зоопарку?

Зоопарк, або Діти до Шіснадцяти слухати онлайн безкоштовно

Зоопарк, або Діти до Шіснадцяти - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Андрій Кокотюха, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Зоопарк, або Діти до Шіснадцяти", Андрій Кокотюха

Подібні аудіокниги до "Зоопарк, або Діти до Шіснадцяти" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Андрій Кокотюха прослухати всі книги автора по черзі

Андрій Кокотюха - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Андрій Кокотюха - Зоопарк, або Діти до Шіснадцяти відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Зоопарк, або Діти до Шіснадцяти, Виконавець: Олександр Шепель, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.