Борис Крамер - Пернач полковника Вухналя

Ви можете слухати безкоштовно Пернач полковника Вухналя. Виконавець: Дмитрo Бузинський, Жанр: Українська література, Детектив, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Пернач полковника Вухналя
Виконавець: Дмитрo Бузинський
28.03.2023
01:30:50
557
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Борис Крамер - Пернач полковника Вухналя резюме книги

Пернач полковника Вухналя - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Дмитрo Бузинський,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Борис Крамер - псевдонім прикарпатського письменника, журналіста Василя Добрянського, володар чисельних нагород та відзнак.
На міжнародному конкурсі коронація слова 2018, гостросюжетний детектив "Пернач полковника Вухналя" отримав спецвідзнаку від українського радіо.

Згоріла хата коваля Бориса Циганчука. Пожежники виявляють у ній обгоріле тіло. Виявляється, що це не коваль, а хтось інший. Майор поліції Артем Нагорняк, який береться за розслідування, встановлює, що Борис Циганчук на запрошення професора Вознесенського поїхав на виставку власних робіт у Париж. Хто ж тоді згорів у його хаті? І чому професор Вознесенський приховує своє істинне обличчя?..

Радіопостановка заслужених та народних артистів України.

Пернач полковника Вухналя слухати онлайн безкоштовно

Пернач полковника Вухналя - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Борис Крамер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Пернач полковника Вухналя", Борис Крамер

Подібні аудіокниги до "Пернач полковника Вухналя" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Борис Крамер прослухати всі книги автора по черзі

Борис Крамер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Борис Крамер - Пернач полковника Вухналя відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Пернач полковника Вухналя, Виконавець: Дмитрo Бузинський, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
  1.  Сергей
    Сергей a month ago
    Кинув слухати! Нема ні образів, ні інтриги