Марко Вовчок - Невільничка

Ви можете слухати безкоштовно Невільничка. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, АудіоКазка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Невільничка
Виконавець: Лілія Мироненко
23.03.2023
00:32:35
234
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Марко Вовчок - Невільничка резюме книги

Невільничка - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Оповідання-казка Марка Вовчка "Невільничка" увійшло в перше видання III тому "Оповідання", видане Пантелеймоном Кулішем (1865).

В основу казки лягла народна "Дума про Самійла Кішку". Головний герой опиняється в центрі важливих історичних подій. Вони інтерпретуються через призму його почуттів і уявлень.
Ютуб канал диктора Лілії Мироненко

Невільничка слухати онлайн безкоштовно

Невільничка - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Марко Вовчок, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Невільничка", Марко Вовчок

Подібні аудіокниги до "Невільничка" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Марко Вовчок прослухати всі книги автора по черзі

Марко Вовчок - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Марко Вовчок - Невільничка відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Невільничка, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.