Олександр Деко - Солов'ї співають на світанні

Ви можете слухати безкоштовно Солов'ї співають на світанні. Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Солов'ї співають на світанні
Виконавець: Галина Шумська
22.03.2023
08:18:58
307
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олександр Деко - Солов'ї співають на світанні резюме книги

Солов'ї співають на світанні - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Олександр Деко - український прозаїк, перекладач, літературознавець, публіцист, журналіст, видавець, громадський діяч. Голова Спілки українських письменників у Ізраїлі. Член Національної спілки письменників України. Голова Спілки українських письменників Держави Ізраїль. Член міжнародного ПЕН-клубу. Засновник Міжнародної літературної премії імені Івана Кошелівця та Літературної премії імені Леоніда Глібова. Є лауреатом премій та безлічі нагород.
"Солов'ї співають на світанні" - роман (документальна повість) про поета-романтика першої половини XIX століття Віктора Забілу, виданий 1988 року. Багато сторінок присвячено стосункам В.Забіли з Т.Шевченком, П.Кулішем, Є.Гребінкою, М.Маркевичем, О.Марковичем, ті іншими. Широко показана боротьба навколо української мови. Видруковані в книзі твори переслідувалися в тоталітарний час, які сам автор.

Солов'ї співають на світанні слухати онлайн безкоштовно

Солов'ї співають на світанні - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олександр Деко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Солов'ї співають на світанні", Олександр Деко

Подібні аудіокниги до "Солов'ї співають на світанні" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олександр Деко прослухати всі книги автора по черзі

Олександр Деко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олександр Деко - Солов'ї співають на світанні відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Солов'ї співають на світанні, Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.