Олександр Деко - Журливий заспів

Ви можете слухати безкоштовно Журливий заспів. Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Журливий заспів
Виконавець: Галина Шумська
20.03.2023
07:20:13
192
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олександр Деко - Журливий заспів резюме книги

Журливий заспів - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Ця документальна повість є першою спробою показати в художній літературі славнозвісного поета-байкаря Леоніда Глібова. Твір охоплює період від початку вчителювання Леоніда Івановича до того часу, коли було заборонено видання редагованої ним газети "Черниговский листок".

Автор простежує зв'язки Глібова з членами революційної організації "Земля і Воля", його журналістську і громадську діяльність, особисте життя поета. Читач познайомиться на сторінках цієї повісті з революціонером Іваном Андрущенком, з широковідомими і маловідомими українськими громадськими діячами, письменниками, етнографами.

Журливий заспів слухати онлайн безкоштовно

Журливий заспів - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олександр Деко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Журливий заспів", Олександр Деко

Подібні аудіокниги до "Журливий заспів" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олександр Деко прослухати всі книги автора по черзі

Олександр Деко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олександр Деко - Журливий заспів відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Журливий заспів, Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.