Андрій Чайковський - Украдений син

Ви можете слухати безкоштовно Украдений син. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Украдений син
Виконавець: Лілія Мироненко
17.03.2023
01:54:05
256
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Андрій Чайковський - Украдений син резюме книги

Украдений син - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Оповідання Андрія Чайковського "Украдений син" зв'язане з Запорізькою Січчю. Своїм змістом воно з тих часів, коли січове товариство вже перемінилося, коли між козацтвом почала вже ширитися думка, що не час їм воювати з татарами й турками, а пора подумати про державне життя на українських основах, за зразком інших держав. Але такі погляди не були на руку московському урядові. Він оточив Запоріжжя виходцями з Сербії, що почали вислуговуватися Москві. Запорожці спротивились тій політиці, але ж не маючи відповідної сили, не витримали в боротьбі з москалями. Ще запорізька старшина намагалась всякими висланцями-депутатами до московської столиці та хабарями рятувати те, що можна було ще врятувати, але нічого не вдалось. Москва таки зруйнувала Запоріжжя 1775 року за цариці Катерини".
Від Українського видавництва. Краків. 1941 рік.

Ютуб канал Лілія Мироненко

Украдений син слухати онлайн безкоштовно

Украдений син - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Андрій Чайковський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Украдений син", Андрій Чайковський

Подібні аудіокниги до "Украдений син" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Андрій Чайковський прослухати всі книги автора по черзі

Андрій Чайковський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Андрій Чайковський - Украдений син відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Украдений син, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.