Говард Філіпс Лавкрафт - Поклик Ктулху

Ви можете слухати безкоштовно Поклик Ктулху. Виконавець: Борис Роженко, Жанр: Зарубіжна література, містика, Жахи, фентезі, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Поклик Ктулху
Виконавець: Борис Роженко
15.03.2023
1:36:10
192
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Говард Філіпс Лавкрафт - Поклик Ктулху резюме книги

Поклик Ктулху - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Борис Роженко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"По́клик Кту́лху" або "По́клик Кту́лгу" - містичне оповідання Говарда Лавкрафта, написане в 1926 році і вперше видане в 1928 в журналі Weird Tales. Оповідання складається з трьох пов'язаних між собою частин, які подано як нотатки Френсіса Терстона, жителя Бостона, який займався розслідуваннями, пов'язаними з культом божества Ктулху.
Оповідання є одним з найвідоміших і найвпливовіших творів Лавкрафта, на честь персонажа якої названа спільна міфологія "Міфи Ктулху", створена самими Лавкрафтом і його послідовниками.

Українською оповідання вперше вийшло в журналі "Всесвіт" у 2010 році у перекладі Дарини Семенової. У 2016 під заголовком "Поклик Ктулгу" вийшов переклад українською у видавництві КСД у перекладі Андрія Яремчука. У 2017 році оповідання вийшло в складі другого тому повного зібрання прозових творів Говарда Лавкрафта у Видавництві Жупанського у перекладі Катерини Дудки та Остапа Українця.

Поклик Ктулху слухати онлайн безкоштовно

Поклик Ктулху - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Говард Філіпс Лавкрафт, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Поклик Ктулху", Говард Філіпс Лавкрафт

Подібні аудіокниги до "Поклик Ктулху" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Говард Філіпс Лавкрафт прослухати всі книги автора по черзі

Говард Філіпс Лавкрафт - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Говард Філіпс Лавкрафт - Поклик Ктулху відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Поклик Ктулху, Виконавець: Борис Роженко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.