Валер’ян Підмогильний - Військовий літун

Ви можете слухати безкоштовно Військовий літун. Виконавець: Валерій Клименко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Військовий літун
Виконавець: Валерій Клименко
14.03.2023
01:35:51
107
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Валер’ян Підмогильний - Військовий літун резюме книги

Військовий літун - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валерій Клименко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Оповідання "Військовий літун" вперше було надруковано в журналі "Червоний шлях". Історія публікації оповідання характерна тим, що це було певною мірою примирення редакції "Червоного шляху" з непокірним письменником. Адже журнал "Емігрант" під час свого виходу двічі публікував критичні рецензії на творчість В. Підмогильного. Автор разом із Г. Косинкою та Т. Осьмачкою особисто та колективно намагалися спростувати твердження журналу "Червоний шлях". Публікація матеріалу супроводжувалася коментарями редакції про те, що ситуація з’ясована та вичерпана.

Військовий літун слухати онлайн безкоштовно

Військовий літун - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Валер’ян Підмогильний, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Військовий літун", Валер’ян Підмогильний

Подібні аудіокниги до "Військовий літун" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Валер’ян Підмогильний прослухати всі книги автора по черзі

Валер’ян Підмогильний - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Валер’ян Підмогильний - Військовий літун відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Військовий літун, Виконавець: Валерій Клименко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.