Олег Сенцов - Купіть книгу - вона смішна

Ви можете слухати безкоштовно Купіть книгу - вона смішна. Виконавець: Валерій Клименко, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Купіть книгу - вона смішна
Автор:
Виконавець: Валерій Клименко
13.03.2023
10:17:00
318
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олег Сенцов - Купіть книгу - вона смішна резюме книги

Купіть книгу - вона смішна - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валерій Клименко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Цікаво, а що б ви зробили, якби з’явився, ну, скажімо, Хтось і запропонував загадати одне – тільки одне! – бажання, яке мало би здійснитися? Герої цього роману думають недовго, бо вважають цю пропозицію звичайним жартом. Ось і замовляє один вагон діамантів, другий - ціле поле коноплі, ну а третій… З третім складніше, адже він чомусь дуже серйозно поставився до цієї неймовірної пропозиції. Як же розпоряджаються молодики цими дарами, що звалилися на них?

Купіть книгу - вона смішна слухати онлайн безкоштовно

Купіть книгу - вона смішна - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олег Сенцов, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Купіть книгу - вона смішна", Олег Сенцов

Подібні аудіокниги до "Купіть книгу - вона смішна" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олег Сенцов прослухати всі книги автора по черзі

Олег Сенцов - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олег Сенцов - Купіть книгу - вона смішна відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Купіть книгу - вона смішна, Виконавець: Валерій Клименко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.