Руслан Горовий - Ген воїна

Ви можете слухати безкоштовно Ген воїна. Виконавець: Юрій Сушко, Жанр: Українська література, Сучасна проза, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ген воїна
Виконавець: Юрій Сушко
07.03.2023
3:46:03
207
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Руслан Горовий - Ген воїна резюме книги

Ген воїна - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Юрій Сушко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Руслан Горовий - український журналіст, автор відомого проекту "Служба розшуку дітей", Заслужений журналіст України, режисер-документаліст, поет і музикант, письменник, автор збірок повістей та оповідань. Співзасновник видавництва "ТаТиШо". Засновник мистецького проекту "Так працює пам'ять", що має на меті вшанування пам'яті Дані Дідіка.
Лише чотири історії, кожна з яких захоплює живими, гострими й бурхливими відчуттями.

Історія військового пілота у зоні АТО (оповідання "Нижче неба"), історія кохання сільського електрика та залізничниці-практикантки на провінційному залізничному переїзді (оповідання "Переїзд") та історія блогера і його розслідування таємниці загибелі своїх батьків через багато років потому (повість "Buenos dias, chica"). А також – історія однієї сучасної спецоперації, за участі спец призначенців України та росії, в зоні відчуження, у якій є й авторська, трохи фантастична, версія того, що насправді сталося на Чорнобильській АЕС майже тридцять років тому (повість "Ген воїна").
Ютуб канал Юрій Сушко

Ген воїна слухати онлайн безкоштовно

Ген воїна - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Руслан Горовий, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ген воїна", Руслан Горовий

Подібні аудіокниги до "Ген воїна" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Руслан Горовий прослухати всі книги автора по черзі

Руслан Горовий - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Руслан Горовий - Ген воїна відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ген воїна, Виконавець: Юрій Сушко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.