Валер’ян Підмогильний - Гайдамака

Ви можете слухати безкоштовно Гайдамака. Виконавець: Валерій Клименко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Гайдамака
Виконавець: Валерій Клименко
07.03.2023
00:39:51
159
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Валер’ян Підмогильний - Гайдамака резюме книги

Гайдамака - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валерій Клименко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Після виходу з Катеринослава армію УНР поповнили двоє старшокласників. Перший хотів отримати зброю і швидко втік з рядів, другий, пригнічений власною нікчемністю, залишився і був схоплений більшовиками. Відтоді його вчинки набувають парадоксального характеру: замість того, щоб бунтувати й шукати героїчної смерті від рук ворога, Олесь знаходить нове приниження.

Гайдамака слухати онлайн безкоштовно

Гайдамака - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Валер’ян Підмогильний, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Гайдамака", Валер’ян Підмогильний

Подібні аудіокниги до "Гайдамака" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Валер’ян Підмогильний прослухати всі книги автора по черзі

Валер’ян Підмогильний - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Валер’ян Підмогильний - Гайдамака відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Гайдамака, Виконавець: Валерій Клименко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.