Валер’ян Підмогильний - Історія пані Ївги

Ви можете слухати безкоштовно Історія пані Ївги. Виконавець: Валерій Клименко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Історія пані Ївги
Виконавець: Валерій Клименко
07.03.2023
00:12:59
144
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Валер’ян Підмогильний - Історія пані Ївги резюме книги

Історія пані Ївги - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валерій Клименко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Історія пані Ївги" - оповідання українського письменника, представника покоління "розстріляного відродження" Валер'яна Підмогильного. Твір був написаний у 1923 році.
В оповіданні Валер'ян Підмогильний реалістично відтворив складну ситуацію взаємин старої інтеліґенції й нового ладу в перші пореволюційні роки. За таку жорстокість реальності йому в дружніх полеміках докоряли навіть найближчі друзі.

Історія пані Ївги слухати онлайн безкоштовно

Історія пані Ївги - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Валер’ян Підмогильний, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Історія пані Ївги", Валер’ян Підмогильний

Подібні аудіокниги до "Історія пані Ївги" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Валер’ян Підмогильний прослухати всі книги автора по черзі

Валер’ян Підмогильний - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Валер’ян Підмогильний - Історія пані Ївги відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Історія пані Ївги, Виконавець: Валерій Клименко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.