Панас Мирний - Лихо давнє й сьогочасне

Ви можете слухати безкоштовно Лихо давнє й сьогочасне. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Історична проза, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Лихо давнє й сьогочасне
Виконавець: Лілія Мироненко
24.02.2023
02:20:34
233
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Панас Мирний - Лихо давнє й сьогочасне резюме книги

Лихо давнє й сьогочасне - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Повість «Лихо давнє й сьогочасне» - це роздуми автора про реформу 1861 р., коли пореформені соціальні відносини не поліпшили становища трудового селянства.Панас Мирний писав про свій твір: «З давнього можна було б дати «лихо», котре призначалось задля збірника в пам'ять Котляревського. Перше оповідання про лихо давнє – кріпацьке, в якому скніли й ниділи людські душі.., і лихо сьогочасне з його безземельною волею та голодним лихом, що заставляє людей ще більше думати тільки про себе»

Ютуб канал диктора Лілії Мироненко

Лихо давнє й сьогочасне слухати онлайн безкоштовно

Лихо давнє й сьогочасне - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Панас Мирний, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Лихо давнє й сьогочасне", Панас Мирний

Подібні аудіокниги до "Лихо давнє й сьогочасне" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Панас Мирний прослухати всі книги автора по черзі

Панас Мирний - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Панас Мирний - Лихо давнє й сьогочасне відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Лихо давнє й сьогочасне, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.