Леся Воронина - У пошуках Ого-пого

Ви можете слухати безкоштовно У пошуках Ого-пого. Виконавець: Віктор Власенко, Жанр: Українська література, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига У пошуках Ого-пого
Виконавець: Віктор Власенко
20.02.2023
04:57:47
214
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Леся Воронина - У пошуках Ого-пого резюме книги

У пошуках Ого-пого - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Віктор Власенко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Ця книжка є розповіддю про навколосвітню подорож письменниці, але так би мовити про „поетапну” навколосвітню подорож. В книжці ви знайдете враження автора від мандрівок рідною Україною та сусідньою Польщею, теплою Туреччиною та холодною Канадою, загадковим Єгиптом та не менш містичним островом Критом і багатьма іншими країнами. Але книжка зовсім не схожа на традиційні, дещо „сухі”, туристичні довідники, вона містить незвичні і дуже особисті пригоди авторки. В цьому „тревелозі” ви знайдете рецепт найпростішого в світі приготування смачних вареників, дізнаєтеся як робиться чарівна манна каша для здійснення бажань, прочитаєте африканську казку про павука Афанасія, і знайдете… багато-багато чого іншого та цікавого.

У пошуках Ого-пого слухати онлайн безкоштовно

У пошуках Ого-пого - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Леся Воронина, виконавець

Подібні аудіокнижки до "У пошуках Ого-пого", Леся Воронина

Подібні аудіокниги до "У пошуках Ого-пого" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Леся Воронина прослухати всі книги автора по черзі

Леся Воронина - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Леся Воронина - У пошуках Ого-пого відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу У пошуках Ого-пого, Виконавець: Віктор Власенко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.