Іван Багряний - Чому я не хочу вертатись до СССР

Ви можете слухати безкоштовно Чому я не хочу вертатись до СССР. Виконавець: Світлана Соколова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Чому я не хочу вертатись до СССР
Виконавець: Світлана Соколова
20.02.2023
00:27:40
349
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Іван Багряний - Чому я не хочу вертатись до СССР резюме книги

Чому я не хочу вертатись до СССР - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Світлана Соколова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Лист-памфлет Івана Багряного, у якому викладено політичну декларацію національної гідності й прав людини, яка пережила примусову репатріацію, насильство, тортури, приниження як колишній в'язень, остарбайтер, полонений, позбавлений власного імені.

У памфлеті Союз Радянських Соціалістичних Республік був представлений як «родіна-мать», що влаштувала геноцид проти власного народу, звідси й виникає інша уживана назва памфлету — «Чому я не хочу вертатися на "родіну"»?

Чому я не хочу вертатись до СССР слухати онлайн безкоштовно

Чому я не хочу вертатись до СССР - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Іван Багряний, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Чому я не хочу вертатись до СССР", Іван Багряний

Подібні аудіокниги до "Чому я не хочу вертатись до СССР" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Іван Багряний прослухати всі книги автора по черзі

Іван Багряний - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Іван Багряний - Чому я не хочу вертатись до СССР відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Чому я не хочу вертатись до СССР, Виконавець: Світлана Соколова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.