Юрко Покальчук - Хулігани

Ви можете слухати безкоштовно Хулігани. Виконавець: Олександр Шепель, Жанр: Українська література, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Хулігани
Виконавець: Олександр Шепель
19.02.2023
09:21:28
400
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Юрко Покальчук - Хулігани резюме книги

Хулігани - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олександр Шепель,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Хулігани" - збірка творів українського письменника Юрія Покальчука - повістей "Хуліган Зайчик" та "Мама Рома і пацани", написана 2006 року.
Неймовірне, жахливе, непомітне для благополучного світу, але правдиве, жорстоке і химерне життя українського "дна", куди потрапляють підлітки, тікаючи з неблагополучних родин. Вони бомжують, крадуть, змалечку пізнають всі гріхи світу - від розгульного сексу до алкоголю, наркотиків і азартних ігор, і лише потім, уже потрапивши за ґрати, важко і дещо запізніло починають осягати своє минуле життя.

Книга про те, як руйнуються життя. Книга про першу любов, яка приходить, коли ти вже на дорозі до пекла. Книга про аморальність нашого світу. Книга про те, як важливо мати власну голову на плечах і не бути частиною стада.

Хулігани слухати онлайн безкоштовно

Хулігани - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Юрко Покальчук, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Хулігани", Юрко Покальчук

Подібні аудіокниги до "Хулігани" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Юрко Покальчук прослухати всі книги автора по черзі

Юрко Покальчук - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Юрко Покальчук - Хулігани відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Хулігани, Виконавець: Олександр Шепель, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.