Іван Франко - Іван Вишенський

Ви можете слухати безкоштовно Іван Вишенський. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Біографія, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Іван Вишенський
Автор:
Виконавець: Лілія Мироненко
05.02.2023
14:33:03
180
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Іван Франко - Іван Вишенський резюме книги

Іван Вишенський - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Цей твір, присвячений Азі Тангеру в Криму, розповідає про кінець життя ранньомодерного українського релігійного та літературного діяча Ван Вєщенського, священика, православного монаха, консервативного, ортодоксального орієнтованого полеміста, родом зі Львівщини. , з м. Судова Вишня, який у 1570-х роках постригся в монастирі Афон у Греції..

Ютуб канал диктора Лілії Мироненко

Іван Вишенський слухати онлайн безкоштовно

Іван Вишенський - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Іван Франко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Іван Вишенський", Іван Франко

Подібні аудіокниги до "Іван Вишенський" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Іван Франко прослухати всі книги автора по черзі

Іван Франко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Іван Франко - Іван Вишенський відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Іван Вишенський, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.