Пантелеймон Куліш - Дівоче серце

Ви можете слухати безкоштовно Дівоче серце. Виконавець: Наталя Антоник, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Дівоче серце
Виконавець: Наталя Антоник
02.02.2023
00:56:37
288
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Пантелеймон Куліш - Дівоче серце резюме книги

Дівоче серце - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Наталя Антоник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Ідилія "Дівоче серце" - романтичний твір Пантелеймона Куліша, про життя простої сільської дівчини Оленки, яка полюбила молодого, вродливого Ігната, але обставини їх розлучають. Дівчина наважується піти в далекий чужий світ, аби бути поруч з коханим, і цим змінює їх подальшу долю.

Дівоче серце слухати онлайн безкоштовно

Дівоче серце - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Пантелеймон Куліш, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Дівоче серце", Пантелеймон Куліш

Подібні аудіокниги до "Дівоче серце" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Пантелеймон Куліш прослухати всі книги автора по черзі

Пантелеймон Куліш - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Пантелеймон Куліш - Дівоче серце відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Дівоче серце, Виконавець: Наталя Антоник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.