Леся Храплива - Вітер з України

Ви можете слухати безкоштовно Вітер з України. Виконавець: Андрій Пістун, Жанр: Українська література, Дитяча література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Вітер з України
Виконавець: Андрій Пістун
02.01.2023
00:06:07
238
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Леся Храплива - Вітер з України резюме книги

Вітер з України - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Андрій Пістун,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Чи знаєте, що воно значить, коли повіє вітер десь здалека-далека, порушить гіллям дерева, що біля вашого віконця, і немов тихо-тихесенько шепче-промовляє до вас?"- запитує авторка на початку своєї збірки. А вітер цей прилинув до нас з Батьківщини, тому кожна казка, кожне оповідання просто насичені великою любов'ю до України, до всього, що тільки пов'язане з нею.
Ютуб канал Андрія Пістуна

Вітер з України слухати онлайн безкоштовно

Вітер з України - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Леся Храплива, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Вітер з України", Леся Храплива

Подібні аудіокниги до "Вітер з України" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Леся Храплива прослухати всі книги автора по черзі

Леся Храплива - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Леся Храплива - Вітер з України відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Вітер з України, Виконавець: Андрій Пістун, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.