Софія Андрухович - Сузір\'я Курки

Ви можете слухати безкоштовно Сузір\'я Курки. Виконавець: Ярослав Нудик, Жанр: Українська література, Дитяча література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Сузір\'я Курки
Виконавець: Ярослав Нудик
30.12.2022
00:41:35
199
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Софія Андрухович - Сузір\'я Курки резюме книги

Сузір\'я Курки - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ярослав Нудик,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Сузір’я Курки" - це історія про дитинство і старість, про зв’язок між живими істотами і природою, про емпатію і страхи, про бабусю і дівчинку, рись і кота, про курку Марічку і велику зоряну курку Іскру, яка дивиться з небес.

У "Сузір’ї Курки" все навпаки: головна героїня тут - не дівчинка, а старенька бабуся Марія, яка живе високо в горах зі своєю улюбленою куркою Марічкою. Марія не припиняє з широко розплющеними очима дивуватись із цього світу і щодня відкриває для себе щось нове. Заради своїх друзів, дідусів Кулінського і Зелінського, Марія долає власні страхи і вирушає до темного лісу.

Сузір\'я Курки слухати онлайн безкоштовно

Сузір\'я Курки - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Софія Андрухович, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Сузір\'я Курки", Софія Андрухович

Подібні аудіокниги до "Сузір\'я Курки" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Софія Андрухович прослухати всі книги автора по черзі

Софія Андрухович - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Софія Андрухович - Сузір\'я Курки відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Сузір\'я Курки, Виконавець: Ярослав Нудик, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.