Сергій Пантюк - Вінчі й Едісон (уривок)

Ви можете слухати безкоштовно Вінчі й Едісон (уривок). Виконавець: Олександр Шевчук, Жанр: Українська література, Дитяча література, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Вінчі й Едісон (уривок)
Виконавець: Олександр Шевчук
17.12.2022
00:13:31
280
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Сергій Пантюк - Вінчі й Едісон (уривок) резюме книги

Вінчі й Едісон (уривок) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олександр Шевчук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Захоплива науково-фантастична повість Сергія Пантюка переносить нас у 2045 рік.
Тоді дітей називатимуть іменами славетних учених... Люди забули про війни й зосередилися на вивченні Всесвіту. Діти теж до цього залучені - у кожного є пристрій, подібний до сучасного планшета. Це контактник, за допомогою якого й відбувається навчання. Він підключається до глобальної мережі Всесвітньої універсальної системи знань та ідей («ВУСиків»). Завдання кожної дитини - створити власну Продуктивну ідею, корисну для людства.

Вінчі й Едісон (уривок) слухати онлайн безкоштовно

Вінчі й Едісон (уривок) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Сергій Пантюк, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Вінчі й Едісон (уривок)", Сергій Пантюк

Подібні аудіокниги до "Вінчі й Едісон (уривок)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Сергій Пантюк прослухати всі книги автора по черзі

Сергій Пантюк - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Сергій Пантюк - Вінчі й Едісон (уривок) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Вінчі й Едісон (уривок), Виконавець: Олександр Шевчук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.