Віктор Домонтович - Доктор Серафікус

Ви можете слухати безкоштовно Доктор Серафікус. Виконавець: Аппекс, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Доктор Серафікус
Виконавець: Аппекс
29.11.2022
05:36:15
585
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Віктор Домонтович - Доктор Серафікус резюме книги

Доктор Серафікус - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Аппекс,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Сюжет твору розгортається навколо стосунків недоладного відлюдника-інтелектуала пана Комахи (який отримав прізвисько доктор Серафікус через, надмір серафічності. Серафічний - отже янгольський.) з людьми, що складають його найближче і, фактично, єдине оточення: з п'ятирічною дівчинкою Ірцею, давнім другом, художником Володимиром Корвином та акторкою Вер Ельснер.

Асоціальний доктор, в певний момент свого життя опиняється в ситуації, коли єдиною людиною, з якою він має нагоду поспілкуватися за цілий день виявляється мала Ірця. Неусвідомлене почуття самотності героя виявляється в його прагненні мати дитину, проте про стосунки з жінками Комаха не хоче навіть думати. В цей час Володимир Корвин знайомить Серафікуса з талановитою, ексцентричною та вродливою Вер.
Та чи складуться їхні стосунки ?

«Доктор Серафікус» - роман українського письменника Віктора Петрова-Домонтовича, написаний у 1929 році й опублікований вперше у 1947 році в Німеччині. Роман був створений безпосередньо перед зникненням автора з літературного обрію.

Доктор Серафікус слухати онлайн безкоштовно

Доктор Серафікус - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Віктор Домонтович, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Доктор Серафікус", Віктор Домонтович

Подібні аудіокниги до "Доктор Серафікус" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Віктор Домонтович прослухати всі книги автора по черзі

Віктор Домонтович - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Віктор Домонтович - Доктор Серафікус відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Доктор Серафікус, Виконавець: Аппекс, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.