Микола Гоголь - Зачароване місце

Ви можете слухати безкоштовно Зачароване місце. Виконавець: Борис Лобода, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Зачароване місце
Виконавець: Борис Лобода
15.11.2022
00:24:17
596
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Микола Гоголь - Зачароване місце резюме книги

Зачароване місце - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Борис Лобода,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Головний герой - дід Максим, добродушна і весела людина, яка любить танці, горілку й жарти з онуками. Несподівано під час танців дід Максим виявляє прокляте місце на своєму городі - аномальну зону, на якій немає врожаю. І з цього моменту в житті діда починають відбуватися дивні речі.

Зачароване місце слухати онлайн безкоштовно

Зачароване місце - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Микола Гоголь, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Зачароване місце", Микола Гоголь

Подібні аудіокниги до "Зачароване місце" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Микола Гоголь прослухати всі книги автора по черзі

Микола Гоголь - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Микола Гоголь - Зачароване місце відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Зачароване місце, Виконавець: Борис Лобода, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.