Крістіна Бердинських - Є люди. Теплі історії з Майдану

Ви можете слухати безкоштовно Є люди. Теплі історії з Майдану. Виконавець: Людмила Нічик, Жанр: Українська література, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Є люди. Теплі історії з Майдану
Виконавець: Людмила Нічик
26.10.2022
10:07:25
265
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Крістіна Бердинських - Є люди. Теплі історії з Майдану резюме книги

Є люди. Теплі історії з Майдану - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Людмила Нічик,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Ця книжка – блог-щоденник з Інтернету, який автор розпочала під час Євромайдану. Журналістка Крістіна Бердинських, поспілкувавшись 1 грудня на Банковій із двома медичними волонтерами, написала першу історію про них на своїй приватній сторінці у соцмережі. Коли на Банковій пішов газ, ці хлопці побігли надавати швидку допомогу.

Автор щодня зустрічала на Майдані таких прекрасних людей, як ці медики. Скромних і водночас упертих і відчайдушних, із різним рівнем доходів та освіти. Хтось із Заходу України, хтось зі Сходу. Чомусь мас-медіа звертали менше уваги на звичайних людей, а саме вони були енергією та духом цих подій. 20 грудня Крістіна створила Facebook-сторінку «Єлюди-maidaners», де почала публікувати історії про майданівців та їхні фото, зроблені камерою мобільного телефону. Вона розмовляла із заможними бізнесменами, які постачали на Майдан дрова й шини, із будівельниками, студентами, волонтерами, координаторами гарячих ліній, із тими, хто працює на кухнях, живе у наметах, художниками, музикантами, культурними діячами. У січні-лютому сотні волонтерів перекладали ці розповіді на 17 мов. Люди хотіли, щоби світ дізнався, хто насправді стоїть на Майдані. У щоденнику «Єлюди» є записи про смерть і поранення, біль і сум, але також про взаємодопомогу, силу й мужність, натхнення й любов. Дуже хочеться, щоби ці історії залишилися не тільки в Інтернеті, а й у пам’яті читачів цієї книжки.

Є люди. Теплі історії з Майдану слухати онлайн безкоштовно

Є люди. Теплі історії з Майдану - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Крістіна Бердинських, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Є люди. Теплі історії з Майдану", Крістіна Бердинських

Подібні аудіокниги до "Є люди. Теплі історії з Майдану" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Крістіна Бердинських прослухати всі книги автора по черзі

Крістіна Бердинських - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Крістіна Бердинських - Є люди. Теплі історії з Майдану відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Є люди. Теплі історії з Майдану, Виконавець: Людмила Нічик, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.