Тимур Литовченко - Орлі, син Орлика

Ви можете слухати безкоштовно Орлі, син Орлика. Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Українська література, Історична проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Орлі, син Орлика
Виконавець: Галина Шумська
29.09.2022
15:08:03
614
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тимур Литовченко - Орлі, син Орлика резюме книги

Орлі, син Орлика - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Тимур Іванович Литовченко - український письменник-фантаст, інженер-металург за освітою, член Національної спілки письменників України (НСПУ, з 1997 року) та Національної спілки журналістів України (НСЖУ, з 2002 року), заступник голови Творчого об'єднання пригодників і фантастів при Київській міській організації НСПУ, керівник клубу любителів фантастики «Чумацький шлях».

«Орлі, син Орлика», роман з історичного «козацького» циклу київського письменника Тимура Литовченка, став лауреатом Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв, п'єс і пісенної лірики про кохання «Коронація слова».

Ім’я гетьмана Пилипа Орлика загальновідоме: сподвижник Івана Мазепи, спадкоємець його слави, автор «Пактів й конституцій законів та вольностей Війська Запорозького»… Набагато менше сучасні українці знають про його сина Григорія Орлика, який був відомим політичним і військовим діячем доби французького короля Людовіка XV, видатним дипломатом й організатором розгалуженої розвідувальної мережі, а також щирим адептом ідеї відновлення козацької держави на українських теренах. Життя Григора Орлі (саме під таким іменем гетьманич увійшов до світової історії) було сповнене небезпечних пригод, з яких він завжди виходив з честю.

Орлі, син Орлика слухати онлайн безкоштовно

Орлі, син Орлика - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тимур Литовченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Орлі, син Орлика", Тимур Литовченко

Подібні аудіокниги до "Орлі, син Орлика" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тимур Литовченко прослухати всі книги автора по черзі

Тимур Литовченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тимур Литовченко - Орлі, син Орлика відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Орлі, син Орлика, Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.