Тарас Шевченко - Назар Стодоля

Ви можете слухати безкоштовно Назар Стодоля. Виконавець: Тарас Жирко, Жанр: Українська література, Аудіо-вистава, Драмa, п'єса, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Назар Стодоля
Виконавець: Тарас Жирко
06.09.2022
01:36:14
172
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Назар Стодоля резюме книги

Назар Стодоля - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Тарас Жирко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Назар Стодоля" - п'єса, яку написав Тарас Шевченко 1843 року, його найвидатніший драматичний твір. П'єсу створено на межі першого й другого періоду творчості Шевченка, вона є новим явищем в українській драматургії.
Зображені в ній події відбуваються у 17 столітті біля Чигирина. Розвиток дії подано в романтичному дусі, проте в п'єсі переважають риси реалістичного відтворення дійсності. Етнографічно-побутові картини увиразнюють історичний колорит. Сценічні якості драми забезпечили їй великий успіх, і вона досі входить до репертуару українських труп.

Одна з найпопулярніших постановок головної драматичної сцени України. Радіо композиція вистави Національного академічного драматичного театру ім.І.Франка "Назар Стодоля" - лицарська балада за однойменною драмою Тараса Шевченка. Новітня Версія та постановка заслужених артистів України.

Назар Стодоля слухати онлайн безкоштовно

Назар Стодоля - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Назар Стодоля", Тарас Шевченко

Подібні аудіокниги до "Назар Стодоля" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Назар Стодоля відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Назар Стодоля, Виконавець: Тарас Жирко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.