Ґео Шкурупій - Переможець дракона

Ви можете слухати безкоштовно Переможець дракона. Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Переможець дракона
06.09.2022
03:51:35
74
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ґео Шкурупій - Переможець дракона резюме книги

Переможець дракона - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Дебютна збірка прози "Переможець дракона" (1925). Новелістика письменника відзначена пошуками у галузі форми, глибинним проникненням у психологію персонажів та створенням оригінальних характерів.

У розвідці "Про прозу взагалi та про нашу прозу 1925 р." знаний літературознавець Олександр Білецький щиро привітав молодого прозаїка, вмістивши в часописі "Червоний шлях" таке резюме: "Ґео Шкурупій - вундеркінд нашої літературної сучасності". І далі: "Шкурупій, зрозуміла річ, орієнтується на Європу. Молодість, пожадлива на всякі враження, разом із тим i літературні, зробила його "Переможець дракона" надміру літературним: майже кожне оповідання викликає книжкові спогади… але згодьмося, що в цілому збірник Шкурупія - цікаве явище в нашій молодій белетристиці… В літературі. яка по суті тільки тепер зіп'ялася на ноги i виходить у "великий світ", такі явища потрібні й допомагають їй іти вперед". Зміст: Показати / Приховати текст1. Тисяча пройдисвітів
2. Повстання. В огонь та в хугу
3. Патетична ніч
4. Нарком
5. Чорна неміч
6. Переможець дракона

Переможець дракона слухати онлайн безкоштовно

Переможець дракона - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ґео Шкурупій, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Переможець дракона", Ґео Шкурупій

Подібні аудіокниги до "Переможець дракона" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ґео Шкурупій прослухати всі книги автора по черзі

Ґео Шкурупій - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ґео Шкурупій - Переможець дракона відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Переможець дракона, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.