Микола Хвильовий - Редактор Карк

Ви можете слухати безкоштовно Редактор Карк. Виконавець: Петро Панчук, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Редактор Карк
Виконавець: Петро Панчук
06.09.2022
00:51:55
209
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Микола Хвильовий - Редактор Карк резюме книги

Редактор Карк - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Петро Панчук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Що таке справжня революція? Події, сповнені натхнення та романтики? Чи все ж біль, страх та розпач, котрі супроводжують повстанців на всьому шляху до примарної перемоги?

Новела оприявнює доволі болючі спогади й переживання Карка як учасника національно-визвольних змагань, того, хто застав мирні й кращі часи, а тепер змушений існувати в недолугому й недосконалому світі. Новела - про роль і місце "сторозтерзаної України" у складі союзної тоталітарної держави, про надрив і повсякденну муку мільйонів "двістірозіп'ятих Я", що залишалися поза межами офіційного дискурсу, поза берегами державних дозволів і приписів.

Редактор Карк слухати онлайн безкоштовно

Редактор Карк - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Микола Хвильовий, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Редактор Карк", Микола Хвильовий

Подібні аудіокниги до "Редактор Карк" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Микола Хвильовий прослухати всі книги автора по черзі

Микола Хвильовий - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Микола Хвильовий - Редактор Карк відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Редактор Карк, Виконавець: Петро Панчук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.