Тетяна Белімова - Вільний світ

Ви можете слухати безкоштовно Вільний світ. Виконавець: Тетяна Белімова, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Вільний світ
Виконавець: Тетяна Белімова
10.08.2022
07:47:01
197
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тетяна Белімова - Вільний світ резюме книги

Вільний світ - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Тетяна Белімова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У цьому романі немає другорядних героїв. Як не буває другорядних катастроф, другорядного щастя, другорядних життів... У центрі уваги - доля двох родин, з Києва та села Княжа Криниця. Цим людям судилося жити в непростий час. Їхніми очима ми бачимо Другу світову війну: кожен герой розповідає свою часточку Історії. Це роман-хроніка, роман-світлина, роман-щоденник і роман-спогад - безсторонній і водночас дуже особистий.

Вільний світ слухати онлайн безкоштовно

Вільний світ - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тетяна Белімова, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Вільний світ", Тетяна Белімова

Подібні аудіокниги до "Вільний світ" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тетяна Белімова прослухати всі книги автора по черзі

Тетяна Белімова - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тетяна Белімова - Вільний світ відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Вільний світ, Виконавець: Тетяна Белімова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.