Микола Хвильовий - Іван Іванович

Ви можете слухати безкоштовно Іван Іванович. Виконавець: Петро Панчук, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Іван Іванович
Виконавець: Петро Панчук
01.08.2022
02:11:02
55
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Микола Хвильовий - Іван Іванович резюме книги

Іван Іванович - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Петро Панчук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Микола Хвильовий (справжнє ім’я Микола Фітільов) - талановитий український письменник, майстер психологічної новели з елементами романтизму та імпресіонізму.

«Іван Іванович» Миколи Хвильового - сатиричне оповідання, в якому автор викриває патетику революції і пристосуванців, які вдають із себе щирих партійних діячів.

Іван Іванович слухати онлайн безкоштовно

Іван Іванович - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Микола Хвильовий, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Іван Іванович", Микола Хвильовий

Подібні аудіокниги до "Іван Іванович" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Микола Хвильовий прослухати всі книги автора по черзі

Микола Хвильовий - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Микола Хвильовий - Іван Іванович відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Іван Іванович, Виконавець: Петро Панчук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.