Жан Батист Мольєр - Тартюф

Ви можете слухати безкоштовно Тартюф. Виконавець: Борис Лобода, Жанр: Гумор, Зарубіжна література, П'єса, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Тартюф
Виконавець: Борис Лобода
31.07.2022
02:42:42
321
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Жан Батист Мольєр - Тартюф резюме книги

Тартюф - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Борис Лобода,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Тартюф, або дурисвіт» - комедійна п'єса французького письменника Мольєра, яка була написана у 1664 році. Була поставлена майже всіма театрами світу.

«Тартюф» має велике соціальне значення. У ній Мольєр змальовував не приватні родинні стосунки, а щонайшкідливіший суспільний порок - лицемірство. У «Передмові» до «Тартюфа», важливому теоретичному документі, Мольєр пояснює сенс своєї п'єси. Він затверджує суспільне призначення комедії, заявляє, що «завдання комедії - батожити пороки, і винятків тут бути не повинно. Порок лицемірства з державної точки зору є одним з найнебезпечніших за своїми наслідками. Театр же володіє можливістю протидіяти пороку». Саме лицемірство, за визначенням Мольєра, основний державний порок Франції його часу, став об'єктом його сатири.
Ім'я головного героя Тартюф, було вигадане самим Мольєром. Докорінно воно має старе французьке слово truffer (обманювати).

Дія п’єси «Тартюф» відбувається в будинку Оргона - багатого паризького буржуа. Він приводить у свою господу дивне створіння на ім’я Тартюф. Ніхто й незчувся, як цей майстер маніпуляції людьми почав усім заправляти в апартаментах багатого недотепи. Родичів, які намагаються довести йому, що Тартюф зовсім не такий святий, яким намагається показати себе, Оргон вважає невдячними. Істинна сутність Тартюфа проявляється лише тоді, коли Оргон необачно доручає йому зберігати скриню з цінними паперами і переписує на нього будинок.

Тартюф слухати онлайн безкоштовно

Тартюф - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Жан Батист Мольєр, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Тартюф", Жан Батист Мольєр

Подібні аудіокниги до "Тартюф" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Жан Батист Мольєр прослухати всі книги автора по черзі

Жан Батист Мольєр - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Жан Батист Мольєр - Тартюф відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Тартюф, Виконавець: Борис Лобода, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.