Павло Щегельский - Хата-читальня

Ви можете слухати безкоштовно Хата-читальня. Виконавець: Дмитренко Світлана, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Хата-читальня
Виконавець: Дмитренко Світлана
30.07.2022
10:11:00
69
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Павло Щегельский - Хата-читальня резюме книги

Хата-читальня - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Дмитренко Світлана,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Хата-читальня - це такий заклад в провінції, куди стікаються всі місцеві люди (звичайно, коли у них знаходиться вільна хвилинка, а буває це не так то й часто), щоб отримати виняткові знання. Адже це - і бібліотека, і лекційний зал, і приміщення для клубів найрізноманітнішої самодіяльності. Павло Щегельський зібрав в цій своїй хаті-читальні найпопулярніших письменників своєї країни, і з властивою йому сатирою зробив перекличку і класифікував всіх цих невпинних діячів літератури. Тут і талановиті, і дурні, і не обділені владою, і біднішими всіх бідних, і нагороджені, і ті, хто клянчить нагороди.

Хата-читальня слухати онлайн безкоштовно

Хата-читальня - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Павло Щегельский, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Хата-читальня", Павло Щегельский

Подібні аудіокниги до "Хата-читальня" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Павло Щегельский прослухати всі книги автора по черзі

Павло Щегельский - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Павло Щегельский - Хата-читальня відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Хата-читальня, Виконавець: Дмитренко Світлана, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.