Олег Росткович - Мій друг Хаус

Ви можете слухати безкоштовно Мій друг Хаус. Виконавець: Сергій Левчук, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, фентезі, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Мій друг Хаус
Виконавець: Сергій Левчук
30.07.2022
00:21:21
48
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олег Росткович - Мій друг Хаус резюме книги

Мій друг Хаус - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Левчук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"З чого розпочати цю історію? Мало хто задумується, що усе довкола нас: дерева, тварини, автомобілі, будівлі теж мають душі. Щоправда, називати ці сутності прийнято трішечки іншим, але схожим словом - духами. Зазвичай люди вважають себе винятковими істотами, в тому числі і в питанні володіння душами, але насправді це не так. А ще, окрім духів-душ, кожна людина, тварина, рослина, будівля мають свою історію. Недавно, не пам’ятаю де, прочитав, що Бог створив людей, щоб було що почитати. Гарно сказано! Особливо, зважаючи на те, що я – письменник, і моє завдання – записувати історії, вигадані або не вигадані..."

Мій друг Хаус слухати онлайн безкоштовно

Мій друг Хаус - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олег Росткович, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Мій друг Хаус", Олег Росткович

Подібні аудіокниги до "Мій друг Хаус" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олег Росткович прослухати всі книги автора по черзі

Олег Росткович - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олег Росткович - Мій друг Хаус відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Мій друг Хаус, Виконавець: Сергій Левчук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.