Микола Хвильвоий - Я (Романтика)

Ви можете слухати безкоштовно Я (Романтика). Виконавець: Петро Панчук, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Я (Романтика)
Виконавець: Петро Панчук
29.07.2022
00:47:32
44
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Микола Хвильвоий - Я (Романтика) резюме книги

Я (Романтика) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Петро Панчук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Я (Романтика) - це психологічна новела українського письменника Миколи Хвильового, яка розповідає нам про чоловіка, чиє "Я" почало роздвоюватися в складних повоєнних умовах, так само як "Я" революції суттєво відрізнялося від методів досягнення тих ідеалів, які тогочасна влада пропагувала. Своїм змістом вона всеціло засуджує більшовицький революційний фанатизм, який згубив чимало життів абсолютно безвинних людей.
Це дуже складна новела. Морально, а також за змістом. У її сенсах можна довго шукати одну правильну відповідь, але все набагато складніше, ніж може видатися на перший погляд. У школі може здаватися, що це чергова нудна історія, але "Я (Романтика)" з того моменту, коли стаєш дорослим, розумієш, наскільки це багатошаровий та цікаво написаний твір. Справжній шедевр, який змушує задумуватися над багатьма речами.

Я (Романтика) слухати онлайн безкоштовно

Я (Романтика) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Микола Хвильвоий, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Я (Романтика)", Микола Хвильвоий

Подібні аудіокниги до "Я (Романтика)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Микола Хвильвоий прослухати всі книги автора по черзі

Микола Хвильвоий - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Микола Хвильвоий - Я (Романтика) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Я (Романтика), Виконавець: Петро Панчук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.