Анатолій Дімаров - Сповідь стукача

Ви можете слухати безкоштовно Сповідь стукача. Виконавець: Василь Манько, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Сповідь стукача
Виконавець: Василь Манько
28.07.2022
04:22:19
117
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Анатолій Дімаров - Сповідь стукача резюме книги

Сповідь стукача - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Василь Манько,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Анатолій Дімаров - український письменник-прозаїк. Лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка за другий том роману "Біль і гнів". Автор багатьох самобутніх художніх творів про часи примусової колективізації, голодомор 1932-1933 та масові репресії в Україні.

Юрій Мушкетик: Творчість Анатолія Дімарова - це окрема сторінка в історії української літератури. Вищим рівнем відзначається епопея "І будуть люди", яку я як тодішній редактор журналу "Дніпро" друкував на його сторінках й за це мав синці разом з Дімаровим. Треба тільки нагадати, що тоді чимало авторів було під пресом критики та ідеологічних органів. Треба сказати, що адепти соціалістичного реалізму не відбили в А. Дімарова бажання писати гостро, писати правду.

Повість "Сповідь стукача" про випадковий роман викладача інституту Віктора, який може поставити крапку на його кар'єрі. Він звертається по допомогу до свого сусіда, співробітника КДБ, той обіцяє допомогти. Дзвінок, якого так чекає Віктор кардинально змінює його життя.

Сповідь стукача слухати онлайн безкоштовно

Сповідь стукача - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Анатолій Дімаров, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Сповідь стукача", Анатолій Дімаров

Подібні аудіокниги до "Сповідь стукача" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Анатолій Дімаров прослухати всі книги автора по черзі

Анатолій Дімаров - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Анатолій Дімаров - Сповідь стукача відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Сповідь стукача, Виконавець: Василь Манько, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.