Жан Батист Мольєр - Міщанин - Шляхтич

Ви можете слухати безкоштовно Міщанин - Шляхтич. Виконавець: Борис Лобода, Жанр: Гумор, Зарубіжна література, П'єса, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Міщанин - Шляхтич
Виконавець: Борис Лобода
28.07.2022
03:05:27
133
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Жан Батист Мольєр - Міщанин - Шляхтич резюме книги

Міщанин - Шляхтич - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Борис Лобода,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Міщанин - шляхтич" Мольєра - це чудова комедія, яка змусить вас сміятися з наївності її головних героїв та покаже, на скільки абсурдно це виглядає.
Жан Батист Мольєр - французький драматург доби класицизму. За своє життя він написав не мало чудових драматичних творів, заснував власний театр та був справжнім взірцем класицизму.

Пан Журден, буржуа середнього віку має марнославне бажання стати аристократом. Він замовляє собі новий барвистий аристократичний одяг, демонструючи відсутність смаку, починає брати уроки із шляхетних мистецтв: фехтування, танцю, музики й філософії, роблячи дурня з себе, зі своїх учителів, і з шляхетних мистецтв. Його заохочує розорений аристократ Дорант. Він зневажає Журдена, проте потакає його ілюзіям, намагаючись вициганити в нього гроші для сплати своїх боргів.

Міщанин - Шляхтич слухати онлайн безкоштовно

Міщанин - Шляхтич - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Жан Батист Мольєр, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Міщанин - Шляхтич", Жан Батист Мольєр

Подібні аудіокниги до "Міщанин - Шляхтич" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Жан Батист Мольєр прослухати всі книги автора по черзі

Жан Батист Мольєр - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Жан Батист Мольєр - Міщанин - Шляхтич відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Міщанин - Шляхтич, Виконавець: Борис Лобода, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.