Жан Батист Мольєр - Дон Жуан

Ви можете слухати безкоштовно Дон Жуан. Виконавець: Борис Лобода, Жанр: Гумор, Зарубіжна література, П'єса, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Дон Жуан
Виконавець: Борис Лобода
25.07.2022
02:51:57
52
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Жан Батист Мольєр - Дон Жуан резюме книги

Дон Жуан - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Борис Лобода,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Після заборони в 1664 р. п'єси «Тартюф» Мольєр кидає новий виклик суспільству та духовенству. Він бере популярний у Франції сюжет про Севільського розпусника Дон Жуана і створює на його основі зухвалу за своїм часом комедію звичаїв.

«Дон Жуан» - комедія на п'ять дій французького письменника Мольєра, написана в 1665 р. Вперше представлена 15 лютого 1665 р. в театрі Пале-Рояль.

У своїй п’єсі французький драматург провів нещадний і одночасно об’єктивний аналіз образу європейського дворянина, що живе заради тілесних задоволень і любовних перемог. Дон Жуан у п’єсі Мольєра стає не тільки вмістилищем найбільш характерних суспільних пороків, а й людиною, що не позбавлена зовнішньої чарівності і деяких індивідуальних достоїнств. Автор показує свого героя і як суб’єкта пристрасного, прямолінійного, чесного в межах своїх особистих бажань.

Дон Жуан слухати онлайн безкоштовно

Дон Жуан - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Жан Батист Мольєр, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Дон Жуан", Жан Батист Мольєр

Подібні аудіокниги до "Дон Жуан" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Жан Батист Мольєр прослухати всі книги автора по черзі

Жан Батист Мольєр - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Жан Батист Мольєр - Дон Жуан відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Дон Жуан, Виконавець: Борис Лобода, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.