Євген Лір - Хассара. Степовий бог

Ви можете слухати безкоштовно Хассара. Степовий бог. Виконавець: Asya, Жанр: Українська література, містика, Роман, фентезі, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Хассара. Степовий бог
Автор:
Виконавець: Asya
22.07.2022
07:21:27
259
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Євген Лір - Хассара. Степовий бог резюме книги

Хассара. Степовий бог - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Asya,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Степовий бог - перша книга з трилогії «Хассара» письменника й перекладача Євгена Ліра, яка побачила світ у видавництві «Дім Химер» у 2019 році.

Хассара - це слово звучить, наче пісок, що скреготить на зубах. Безмежна руйнівна сила, яка існувала задовго до появи людства, знов прокидається серед порожніх степів. Та що про це може знати Сергій - чотирнадцятирічний хлопець, що волею випадку познайомився з дивакуватим відлюдником? Чи стане йому розуму лишитися осторонь, чи встоїть він перед спокусою рушити за спалахами химерного світла, що тут і там проймає Запропади-місто? І чи втримає Кам’яна Вежа натиск Великого Ніщо? Усі відповіді - в серці Степового бога.

Хассара. Степовий бог слухати онлайн безкоштовно

Хассара. Степовий бог - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Євген Лір, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Хассара. Степовий бог", Євген Лір

Подібні аудіокниги до "Хассара. Степовий бог" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Євген Лір прослухати всі книги автора по черзі

Євген Лір - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Євген Лір - Хассара. Степовий бог відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Хассара. Степовий бог, Виконавець: Asya, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.