Катерина Липа - Під захистом мурів: фортеці та замки України

Ви можете слухати безкоштовно Під захистом мурів: фортеці та замки України. Виконавець: В'ячеслав Глушенко, Жанр: Українська література, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Під захистом мурів: фортеці та замки України
Виконавець: В'ячеслав Глушенко
11.07.2022
04:51:51
66
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Катерина Липа - Під захистом мурів: фортеці та замки України резюме книги

Під захистом мурів: фортеці та замки України - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: В'ячеслав Глушенко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Що таке оборонна архітектура? Відповісти на це питання не так легко, як може здатись на перший погляд. Адже оборонна архітектура – це не просто потужні мури, високі вежі та мальовничі замки. Це – дзеркало життя мільйонів людей протягом століть. У цьому дзеркалі відбились політичні інтриги, технологічні новинки, побутові звички, та, звичайно ж, героїчні діяння тогочасних мешканців фортець та замків. Фортифікаційні споруди – це кам’яний літопис, який розповість чимало захоплюючих історій тому, хто забажає його прочитати. У всіх країнах Європи пошуки ідеального способу оборони, що зробив би укріплення неприступним, велися своїми шляхами протягом століть. Таким чином складалися своєрідні місцеві школи оборонної архітектури, що жваво обмінювались досвідом. Не стояли осторонь цих пошуків і наші предки. Про те, як розвивалось фортифікаційне мистецтво на теренах сучасної України, хто і як захищав та атакував твердині, що за люди були замовниками й мешканцями фортець і замків, ви дізнаєтеся з цієї книги.

Під захистом мурів: фортеці та замки України слухати онлайн безкоштовно

Під захистом мурів: фортеці та замки України - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Катерина Липа, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Під захистом мурів: фортеці та замки України", Катерина Липа

Подібні аудіокниги до "Під захистом мурів: фортеці та замки України" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Катерина Липа прослухати всі книги автора по черзі

Катерина Липа - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Катерина Липа - Під захистом мурів: фортеці та замки України відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Під захистом мурів: фортеці та замки України, Виконавець: В'ячеслав Глушенко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.