Олександр Соколовський - Богун

Ви можете слухати безкоштовно Богун. Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Українська література, Історична проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Богун
Виконавець: Галина Шумська
10.07.2022
16:57:27
148
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олександр Соколовський - Богун резюме книги

Богун - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Історичний роман О. Соколовського «Богун» вперше був надрукований 1931 року в підсовєтській Україні, у видавництві «ЛІМ». Відомо, що на вимогу видавництва автор мусив переробляти свій твір кілька разів. Це є безсумнівним доказом того, що ідейна концепція роману ніяк не вкладалася в рамки прописаного окупантом світогляду. Та навіть такі поступки не врятували автора — 1937 року Соколовському висунули звинувачення в тому, що нібито 1932 року він увійшов до складу антирадянської есерівської організації, а 1936 року був перевербований в антирадянську українську націоналістичну організацію і очолив терористичну групу, яка ставила за мету насильницьке повалення Радянської влади в Україні.

Соколовського засудили до страти виїзною сесією Військової колегії Верховного Суду СРСР 22 серпня 1938 року і того ж дня він був розстріляний…

«Богун» - історичний роман з часів Хмельниччини. Головну увагу письменник звертає на прославленого полковника Івана Богуна, його дії, військові операції та особисте життя.

Богун слухати онлайн безкоштовно

Богун - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олександр Соколовський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Богун", Олександр Соколовський

Подібні аудіокниги до "Богун" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олександр Соколовський прослухати всі книги автора по черзі

Олександр Соколовський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олександр Соколовський - Богун відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Богун, Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.