Софія Андрухович - Старі люди

Ви можете слухати безкоштовно Старі люди. Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Старі люди
Виконавець: Галина Шумська
08.07.2022
07:26:24
523
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Софія Андрухович - Старі люди резюме книги

Старі люди - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Старі люди» Софії Андрухович об’єднує дві дебютні повісті письменниці – власне «Старі люди» та «Літо Мілени». В ній є усе: і гумор, і смуток, і динамічні пригоди, і крапля абсурду, і навіть магічний реалізм.

«Старі люди» розповідає історію хлопця Маркіяна, якого запрошують на весілля власні дідусь і бабуся, які час від часу одружуються знову. На святі він знайомиться з родичкою своєї бабусі – зрілою рудоволосою жінкою, з якою вони одразу знаходять спільну мову і вирішують разом... втекти. Саме з цього починається найцікавіша частина повісті.
Друга повість із цієї книги, а саме «Літо Мілени» – це гарний літній твір, легкий як подув вітру і приємний як ласкаве ранішнє сонце.

Старі люди слухати онлайн безкоштовно

Старі люди - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Софія Андрухович, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Старі люди", Софія Андрухович

Подібні аудіокниги до "Старі люди" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Софія Андрухович прослухати всі книги автора по черзі

Софія Андрухович - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Софія Андрухович - Старі люди відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Старі люди, Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.