Олекса Стороженко - Марко Проклятий

Ви можете слухати безкоштовно Марко Проклятий. Виконавець: Тетяна Асєєва, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, містика, Жахи, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Марко Проклятий
Виконавець: Тетяна Асєєва
28.06.2022
03:07:28
84
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олекса Стороженко - Марко Проклятий резюме книги

Марко Проклятий - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Тетяна Асєєва,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Містичний сюжет та поєднання історичних запорізьких казок з містичними історіями створюють неймовірну атмосферу цього твору. Марко - проклятий матір'ю та батьком за страшні гріхи поневіряється по світу, бо ні земля ні небо не можуть прийняти його душу. Виправити ситуацію можуть добрі вчинки, які повинен зробити Марко і тільки після цього тягар його совісті зможе бути очищеним. Повість спонукає сучасного читача до глибоких роздумів над життям людини.

Марко Проклятий слухати онлайн безкоштовно

Марко Проклятий - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олекса Стороженко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Марко Проклятий", Олекса Стороженко

Подібні аудіокниги до "Марко Проклятий" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олекса Стороженко прослухати всі книги автора по черзі

Олекса Стороженко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олекса Стороженко - Марко Проклятий відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Марко Проклятий, Виконавець: Тетяна Асєєва, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.