Сергій Жадан - Anarchy in the UKR

Ви можете слухати безкоштовно Anarchy in the UKR. Виконавець: Василь Манько, Жанр: Українська література, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Anarchy in the UKR
Виконавець: Василь Манько
27.06.2022
08:17:15
105
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Сергій Жадан - Anarchy in the UKR резюме книги

Anarchy in the UKR - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Василь Манько,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Задуманий як цикл подорожніх нарисів, присвячених місцям бойової слави Нестора Махна, твір став своєрідною сагою про ще одне втрачене - рокенрольне покоління, на чию долю випали тектонічні розломи геополітичних змін кінця ХХ - початку ХХІ століття. Слід зазначити, що відтоді його неодноразово перевидавали різними мовами й у різних країнах. Утім, пропонована книжка все ж є унікальною, адже її останній розділ щойно написаний: через десять років автор знову відвідує ті ж місця, проте цього разу атмосфера - як і в часи Нестора Івановича - просякнута війною. Коло замкнулося.

“Так сталося, що саме свобода - її потреба, її розуміння, її усвідомлення - робить нас усіх у нашій країні ворогами, примушує нас ненавидіти одне одного, більше того - примушує нас одне одного знищувати. Я зовсім не схильний впадати в дидактику й стверджувати, що ми виявилися до неї не готовими, що свободи виявилося забагато, що ми не здатні дати їй раду, що ми не в стані її контролювати. Свободи не буває забагато.”

Anarchy in the UKR слухати онлайн безкоштовно

Anarchy in the UKR - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Сергій Жадан, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Anarchy in the UKR", Сергій Жадан

Подібні аудіокниги до "Anarchy in the UKR" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Сергій Жадан прослухати всі книги автора по черзі

Сергій Жадан - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Сергій Жадан - Anarchy in the UKR відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Anarchy in the UKR, Виконавець: Василь Манько, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.