Юрій Липа - Призначення України

Ви можете слухати безкоштовно Призначення України. Виконавець: Андрій Вільколек, Жанр: Українська література, Саморозвиток, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Призначення України
Автор:
Виконавець: Андрій Вільколек
26.06.2022
13:09:01
241
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Юрій Липа - Призначення України резюме книги

Призначення України - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Андрій Вільколек,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У книзі Юрія Липи, визначного письменника і публіциста, лікаря УПА, що загинув від рук більшовиків, зроблена спроба витворення поняття геополітичних ознак української території, історичних та психологічних основ формування української ментальності, що має надзвичайно важливе значення в усвідомленні українцями свого місця. Написана наприкінці 1930-х років, вона вражає своєю філософічністю та державницькою спрямованістю.
Книга має художню, наукову, історико-культурну цінність.

Призначення України слухати онлайн безкоштовно

Призначення України - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Юрій Липа, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Призначення України", Юрій Липа

Подібні аудіокниги до "Призначення України" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Юрій Липа прослухати всі книги автора по черзі

Юрій Липа - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Юрій Липа - Призначення України відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Призначення України, Виконавець: Андрій Вільколек, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.