Макс Кідрук - На Зеландію!

Ви можете слухати безкоштовно На Зеландію!. Виконавець: Василь Манько, Жанр: Українська література, Пригоди, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига На Зеландію!
Автор:
Виконавець: Василь Манько
18.06.2022
10:57:20
500
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Макс Кідрук - На Зеландію! резюме книги

На Зеландію! - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Василь Манько,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«На Зеландію!» - тревелог 2014-го року українського письменника Макса Кідрука. В основі книги лежать подорож автора Єгиптом під час революції, пригоди в Дамаску та участь в акції Сергія Притули «На Зеландію!»

В книзі йдеться про пригоди та враження автора під час Єгипетської революції, арешт у Дамаску та спільну з Сергієм Притулою акцію «На Зеландію!». Після того, як на початку лютого 2011 року новозеландською радіостудією «The Rock FM» серед слухачів було оголошено конкурс «Win a Ukrainian Wife» («Виграй українську дружину»), Сергій Притула задумав акцію «На Зеландію!». Її учасником став Максим Кідрук, який відправляється до Нової Зеландії щоб роз'яснити, що Україна не бордель.

На Зеландію! слухати онлайн безкоштовно

На Зеландію! - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Макс Кідрук, виконавець

Подібні аудіокнижки до "На Зеландію!", Макс Кідрук

Подібні аудіокниги до "На Зеландію!" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Макс Кідрук прослухати всі книги автора по черзі

Макс Кідрук - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Макс Кідрук - На Зеландію! відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу На Зеландію!, Виконавець: Василь Манько, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.